• Ви знаходитесь тут:

  • Новини
  • Виховна робота

Наші традиції


1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

/Files/images/2017-2018_nr/IMG_8742.JPG

/Files/images/2017-2018_nr/IMG_8752.JPG

/Files/images/2017-2018_nr/IMG_8766.JPG

/Files/images/2017-2018_nr/IMG_8786.JPG


ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

/Files/images/самоврядування 2.jpgУРОК БІОХІМІЇ /Files/images/самоврядування.jpgДИРЕКТОР ШКОЛИ


ПРОЩАВАЙ, БУКВАРИК

Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чому вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

/Files/images/прощавай букварику.jpg/Files/images/прощай букварик.jpg


РІЗДВО

Традиційне свято іноземної кафедри

/Files/photogallery/7674/Christmas 001.jpg/Files/photogallery/7674/Christmas 039.jpg


НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.
А старшокласники готують святковий концерт "Міс Снігуронько та містер Дід Мороз", після якого розважаються на дискотеці.
А на наступний день - настають зимові канікули.

/Files/images/новый год...jpg/Files/images/новый год..jpg/Files/images/нов.год.jpg/Files/images/новый год.jpg


ВЕЧОРНИЦІ

/Files/images/вечорниці.jpg/Files/images/вечорниц..jpg/Files/images/вечорницы.jpgШЕКСПІРОВСЬКІ ВЕЧОРИ

/Files/images/шекспир.jpg


СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

/Files/images/последний звонок.jpg/Files/images/последн. звонок.jpg/Files/images/последний зв..jpg/Files/images/посл.зв..jpg


ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.

/Files/images/выпускной.jpg/Files/images/випускн.jpgПовернутися на початок сторінки

Кiлькiсть переглядiв: 1233

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.