• Ви знаходитесь тут:

  • Новини
  • Шкільний музей

БЛОГ МУЗЕЮ БОЙОВОЇ І ТРУДОВОЇ СЛАВИ
КРАЄЗНАВЧОГО ПРОФІЛЮ

ВІРТУАЛЬНА ПОДОРОЖ ПО МУЗЕЮ


Історії розсипане намисто

Музей офіційно розпочав свою діяльність з 1978 року

ІСТОРІЯ МУЗЕЮ


ДО 70-річчя ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ

Експозиції присвячені Великій Вітчизняній війні

Музей складається з п’яти експозицій

І експозиція

Наш край у найдавніші часи. Епоха бронзи.
(археологічні матеріали з місцевого могильника, фотографії, фотокопії, плани археологічних пам’яток краю)


/Files/images/Музей/DSC02256.JPGІІ розділ Наш край у козацьку добу. (знаряддя праці, побутові речі, одяг, фотокопії документів, малюнки, карта краю).


/Files/images/Музей/DSC02274.JPGІІІ розділ Наш край у 19 столітті (місцеві матеріали, що характеризують економіку краю, побутові речі, знаряддя праці, фотографії підприємств, робітників, робітничих селищ)

/Files/images/Музей/DSC02279.JPGІV розділ Наш край у 20 столітті (матеріали про земляків – героїв фронту і тилу, партизанів і підпільників, про воїнів – визволителів краю, їх героїзм, особисті речі, залишки від зброї часів війни, листи фронтовиків)

/Files/images/Музей/DSC02277.JPGV розділ Історія моєї школи (матеріали про сімейні шкільні династії, фотографії вчительських колективів у різні роки, особисті речі)

/Files/images/Музей/DSC02261.JPGФонди музею постійно поповнюються. Загальна кількість музейних предметів за інвентарною книгою – 208.


/Files/images/Музей/DSC02284.JPGМузей є тим центром, де знайомлячись з історією свого краю, з подвигами своїх предків підростаюче покоління пізнає національно – патріотичні цінності, які надають життю високого покликання, змісту і трансформуються в дії та вчинки, надихають на героїчні звершення, зміцнення української держави.

Кiлькiсть переглядiв: 1120

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.